Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Brunflo FK Flickor 15-16
FBC Lo Pojkar 15-16
Gamla Stan IBK (Skellefteå) Pojkar 14
Gamla Stan IBK (Skellefteå) Pojkar 14
Gammelstads IF Pojkar 13
Gimonäs Umeå IF Lag 2 Flickor Blå B
Gimonäs Umeå IF Lag 1 Flickor Blå B
Gimonäs Umeå IF /To Flickor 13
Gullänget/Kroksta IBS Pojkar Blå B
Gullänget/Kroksta IBS Pojkar Blå B
Gullänget/Kroksta IBS Pojkar Blå A
Gullänget/Kroksta IBS Pojkar 14
Gullänget/Kroksta IBS f-11/12 GK ibs Flickor Blå B
Gullänget/Kroksta IBS GK IBS F10 Flickor Blå A
Gullänget/Kroksta IBS Flickor 13
Gullänget/Kroksta IBS Flickor 14
Holmsund City IBC Flickor Blå A
Holmsund City IBC Flickor 14
Holmsund City IBC Flickor 15-16
Husums IBK Pojkar Grön A
Husums IBK Pojkar Blå B
Husums IBK Pojkar 13
Husums IBK Flickor Blå B
Höglands AIF Lag 1 Pojkar Blå A
Höglands AIF Flickor Grön A
Höglands AIF Flickor Blå A
Höglands AIF Flickor Blå A
Hörnefors IF Flickor Blå B
Hörnefors IF Flickor 14
IBF Dalen P11 Pojkar Blå B
IBF Dalen Pojkar 14
IBF Dalen F11 Flickor Blå B
IBF Dalen Svart Flickor 13
IBF Dalen Vit Flickor 13
IBK Boden Pojkar 15-16
IBK Härnösand Flickor 14
Jemtland Innebandy P08/09 Pojkar 14
Jemtland Innebandy U P-10 1 Pojkar 13
Jemtland Innebandy U P-10 2 Pojkar 13
Jäbo IK Svart Pojkar Grön A
Jäbo IK Pojkar Blå B
Jäbo IK Pojkar 14
Jäbo IK Flickor Blå A
Jäbo IK Flickor 13
Jäbo IK Flickor 15-16
Luleå SK Pojkar 13
Luleå SK Pojkar 13
Moälven IBK Flickor Grön A
Moälven IBK Flickor Blå B
Moälvens IBK Pojkar Blå B
Moälvens IBK Pojkar Blå A
Moälvens IBK Pojkar 13
Moälvens IBK Flickor Blå A
Moälvens IBK Flickor 13
Moälvens IBK Flickor 14
Moälvens IBK Pojkar 15-16
OBBOLA / Holmsund Pojkar 14
Röbäck IF Flickor 13
Röbäcks IF Pojkar 14
Röbäcks IF Röd 2011 Flickor Blå B
Röbäcks IF Blå 2011 Flickor Blå A
Röbäcks IF F10 Flickor 13
Röbäcks IF Flickor 15-16
Sandåkerns SK Pojkar 13
Sandåkerns SK 08 Pojkar 14
Sandåkerns SK 09 Pojkar 14
Sandåkerns SK Flickor 13
Skellefteå IBK Flickor 14
Skellefteå IBK Pojkar 15-16
Skellefteå IBS Flickor 13
Skellefteå IBS Flickor 15-16
Spöland/Vännäs f 07/08 Flickor 15-16
Spölandvännäs Pojkar 15-16
Spöland vännäs p12 Pojkar Grön A
Spöland Vännäs IF P11 Pojkar Blå B
Spöland Vännäs IF Pojkar Blå A
Spöland Vännäs IF Flickor Grön A
Spöland Vännäs IF Flickor Blå A
Sundsvall FBC P12 öst Pojkar Grön A
Sundsvall FBC Pojkar Blå A
Sundsvall FBC F10/11 Flickor Blå A
Sundsvall FBC F10/11 Flickor Blå A
Sundsvall GBK Pojkar 15-16
Sundsvalls IBF U Haga Flickor 13
Sävar IK Pojkar 14
Sävar IK Flickor Grön A
Sävar IK F1009 Flickor Blå A
Sävar IK Flickor 14
Sävar IK P06 Pojkar 15-16
Team Thorengruppen SK Pojkar Blå B
Täfteå IK Pojkar Blå A
Täfteå IK Pojkar 13
Täfteå IK Pojkar 14
Täfteå IK Flickor Blå A
Täfteå IK Flickor 14
Umeå City IBF F10 Blå Flickor Blå A
Umeå City IBF blå Pojkar 13
Umeå City IBF Vit Pojkar 13
Umeå City IBF Pojkar 14
Umeå City IBF Flickor Blå B
Umeå City IBF Flickor Blå A
Umeå City IBF Flickor 14
Umeå City IBF - Blå City P12 Blå Pojkar Blå B
Vattjoms IK P08 Pojkar 14
Vattjoms IK Flickor Blå A
Wibax IBF Piteå Flickor 15-16
Wibax IBF Piteå Pojkar 15-16
Vindelns IF P11 Pojkar Blå B
Öjebyns IBF 1 ÖIBF Blå Flickor Blå A
Öjebyns IBF 2 ÖIBF Vit Flickor Blå A
Öjebyns IBF Flickor 14
Öjebyns IBF Flickor 14
Örnsköldsvik IBK ÖIB P12 Pojkar Grön A
Örnsköldsvik IBK Pojkar Grön A
Örnsköldsvik IBK Pojkar Grön A
Örnsköldsvik IBK Röd Pojkar Blå B
Örnsköldsvik IBK Svart Pojkar Blå B
Örnsköldsvik IBK Pojkar Blå A
Örnsköldsvik IBK ÖIB p09 Pojkar 13
Örnsköldsvik IBK Flickor Grön A
Örnsköldsvik IBK Flickor Grön A
Örnsköldsvik IBK Flickor Blå B
Örnsköldsvik IBK Flickor Blå B
Örnsköldsvik IBK Svart Flickor Blå B
Örnsköldsvik IBK Röd Flickor Blå B
Örnsköldsvik IBK Flickor Blå A
Örnsköldsvik IBK Flickor 13
Örnsköldsvik IBK Flickor 14
Örnsköldsvik IBK Flickor 15-16
Örnsköldsvik IBK Pojkar 15-16
Örnsköldsvik IBK Pojkar 15-16
Scandic Coreit Intersport Unihoc Norrmejerier SA Sport Umeå Floorball Festival